Akupunktura v redukci váhy

vaha

Základ stojí na 5 pilířích:

  1. Motivace
  2. Omezení příjmu potravin = dieta
  3. Akupunktura
  4. Odborný dohled lékaře
  5. Pročištění organismu

Motivace je nedílnou součástí hubnutí. Už jen to, že jste zašli k nám ukazuje, že motivaci máte. Další pilíře pak slouží k tomu, aby samotná motivace měla žádaný efekt a tou je samozřejmě úbytek hmotnosti. 

Dieta je jinými slovy omezení denního příjmu kalorií na takové množství, aby tělo v rozumném množství strádalo a začalo šahat do rezerv v podobě tuku, ale nikoliv svalové hmoty. K tomu slouží sestavené dietní programy, které Vám doporučíme. 

Akupunktura uvádíme až na třetím místě, protože bez prvních dvou ani akupunktura nebude nic platná. Stimulace bodů na ušním boltci napomáhá odstranit pocit hladu a hlavně ovlivnit pocit chuti a stresovou zátež organismu při omezení příjmu kalorií. Jehly pomohou zregulovat produkci trávicích štáv a zvýší odolnost organismu proti stresu.

Dohled lékaře je základem správného hubnutí. V našem zařízení se chodí na pravidelné kontroly a výměnu jehel každý týden. Sestavu na hubnutí máme odzkoušenou na tisících klientů, kteří prošli naší ordinací od roku 1991. Z našich zkušeností víme, že jehly účinkují maximálně 7-10 dní. Nějvětší efekt jsme však docílili po týdenní výměně jehel.

K pročištění organismu slouží množství bylinných směsí, které Vám sestavíme dle potřeb Vašeho organismu podle diagnostiky tradiční čínské medicíny. Byliny však nejsou bezpodmínečně nutné, jsou pouze doplňkem k celkové harmonizaci Vašeho organismu při dietním programu.